Mersi

Biography

Marcel aka Dj Mersi objevuje kouzlo djingu ve svých 16 letech, tehdy se psal rok 2006. Začínal v menších,pražských klubech a barech. Od roku 2008 dostává pravidelně příležitost hrát v klubu Cross,kde má později tu čest stát se jeho rezidentem. Od roku 2009 ve spolupráci s Crossem pořádá pravidelnou klubovou noc Deorbital night,která hostila nejednoho zahraničního hosta.
Začátkem roku 2010 zaznamenává svůj největší úspěch, když vítězí v anketě Czech drumandbass Awards v kategorii talent roku. O čtyři roky později se umisťuje ve stejné anketě na pátém místě, tentokrát v kategorii český DJ roku.Je členem a jedním ze zakladatelů uskupení Spontal crew.
Vystupoval takřka po celé České Republice a několikrát i na Slovensku. Zahrál si po boku spousty světových dnb producentů a DJ´s (Netsky,Fred V & Grafix,Matrix & Futurebound, Dirtyphonics, Metrik & Furlonge,Wickaman, Dub Phizix,Teddy killerz,Prototypes,TC, Prolix, Fourward, Smooth, AMC a mnoho dalších), ale objevil se na párty i s umělci kteří se proslavili na jiném hudebním poli než je drum and bass(Speed freak, Producer, Angerfirst, The Sickets Squad, James cole, Vladimír 518, Vec).Také si zahrál na velkých,českých festivalech,např.Rock for People, Let It Roll, Mighty Sounds nebo na jedněch z největších halových akcí v ČR (X-Massacre, Winter Conspiracy).
Mimo drum and bassu od něj můžeme slyšet i dupstep a electro. V nynější době se věnuje produkci, takže se od něj brzy dočkáme i vlastní tvorby.

All session by Mersi

Mersi

05:00 - 06:00