Kamcza & AHZ

Kamcza & AHZ

Biography

Lámat podcast? A na rovným webu? Co je tohle za krávovinu.. divil by se Kvido Vítek a my bychom se upřímně smáli jeho filologickému důvtipu. Náhodou, takovej podcast se dá zlomit, prostě se vezme a bez keců, na rovinu se zlomí. A ono to buď vyjde, nebo nevyjde, ale protože tenhle náš Narovinu zlomenej podcast lámou dva, už notnou dobu polámaní kluci ahZ a KamCZa, proč jejich pohledu nedat šanci a myšlenkám volnej průběh. Oba se poslední dobou zaměřují na deepovější selekci drum and bassových tracků, a tak tomu, i když ne bezvýhradně, je i v rámci podcastu. A jaká že je programová nabídka pravidelného měsíčníku serveru techno.cz Narovinu zlomenýho podcastu – říkejme raději familiérně NZP [enzetpéčka]?

Pořad zahajuje osmička či desítka tracků s prostinkým názvem NOVINKY. Jde o desky, které se nesmazatelně vryly do mozkových závitů obou djs za poslední měsíc.

Proběhnuvší novinky z vysílacího času vykopává první z mnoha rubrik a to pravidelná VO CO PUDE, ta se věnuje několika vybraným akcím, jež se uskuteční v následujících třiceti dnech na území ČR.

Protipól jí vytváří další pravidelná rubrika VO CO ŠLO. Důvtipní již tuší, že v té se kritickým tónem hodnotí nejedna akce právě proběhlá.

A výčet rubrik pokračuje morálně povinnou, a moderátorskou dvojicí navíc toužebně očekávanou rubrikou DOMOVINKA, která nechává nakouknout pod české a slovenské producentské pokličky. Čímž budiž vytroubena česko-slovenským producentům výzva, aby nám přes fejsbuk posílali svoje drum and bassový tracky! mail: nzp@techno.cz

Poslední pravidelnou rubrikou jsou KOŘENY. Drum and bass se čím dál častěji dostává mezi mladší posluchače, Kemo a Lynx tuhle expanzi hodnotí dokonalou Deez Breaks a NZP nezůstává pozadu. Bylo by navýsost neslušné zapomínat na ty, jež to všechno rozjeli.

Po oldschoolovce přichází čas na rubriku ODSKOK, kterážto ukáže, že nejen drum and bassem živ je zlomený dj – prostor dostane vždy jedna pecka.

V ZADÁČO se objevuje track, který nabízí autor zdarma ke stažení a který za něj stojí.

Seznam rubrik uzavírá velmi nepravidelná s názvem TAK TOTO NIE, kde se chlapci s masochistickou libostí rochní v tracku, kterej se dá, řečeno velmi slušně, označit za drum and bassovou vycpávku.

Tím se uzavírá sérka rubrik a NZP se přehoupává do své druhé poloviny. Ta je charakterizována především návštěvou vzácného hosta, rozhovorem (PLKY S..) a jeho následným dj setem (..V AKCI).

kontakt: nzp@techno.cz

All session by Kamcza & AHZ

Kamcza b2b Ahz

20:30 - 22:00