DrumBassterds

Biography

Active drumandbass crew, which makes parties where no one sits and nobody leaves before sunrise 🙂

Drumbassterds vznikla v květnu 2010, kdy se Volume Plus rozhodl posunout dál své nadšení pro djing a drum&bass. Spouští webové stránky a se Skáčkem začínají hrát v menších pražských klubech, jako je Styx, Le Mirage a Shadow Azyl. V červenci 2011 je přibrán Martyyno, crew získává podobu jakou znáte dnes a kluci obráží všechny kluby kde je jen nechají hrát.

V únoru 2012 se kluci rozhodnou začít pořádat větší akce a tím vzniká klubovou noc DrumBox, kterou pořádají pravidelně až do ukončení provozu klubu Matrix (dnešní Storm). Mezitím ovšem začali dělat mejdan s názvem Double Trouble, který se pravidelně koná v pražském klubu Cross.

Mezi jejich největší úspěchy patří výhra v 5.ročníku ankety Czech Dnb Awards, kde se umístil Volume Plus na 3.místě v kategorii Talent roku a výhra v 7.ročníku Czech Dnb Awards, kde obsadili dvě 1.místo v kategoriích, Crew roku, Klubová noc roku (Double Trouble) a Volume Plus k tomu přidal 4.místo v kategorii Dj roku.

Za svou 4 letou existenci si Drumbassterds zahráli jak na většině významných tuzemských akcí, tak i po boku české djs špičky a s velikány jako jsou: Sub Focus (UK), Tc (UK), Sigma (UK), Smooth (SL), Fourward (AT), Mindscape (HU), Zero-Metod (HU), Levela (UK) a mnoho dalších…

Jejich cílem je dělat kvalitní parties, kde si užijete výbornou taneční atmosféru, která vás udrží před bednami až do rána!

All session by DrumBassterds

Feela

18:00 - 19:00

Skáčko

21:00 - 22:00